STG Purmerend
Welkom op de website van Schaatstrainingsgroep Purmerend

Onze trainers

Arjan Janssen

Arjan Janssen

Telefoonnummer 0299-645040

Email Janssena.a@ziggo.nl

Trainingen Veldtraining, ijstraining

Categorieën Junioren B t/m Masters, Trimmers/Toerschaatsers

Tjeerd van der Veer

Tjeerd van der Veer

Telefoonnummer 0229-540888

Email tvdv@quicknet.nl

Trainingen IJstraining

Categorieën Junioren B t/m Masters, Trimmers en Toerschaatsers

Hans Kuipers

Hans Kuipers

Telefoonnummer 0299-646786

Email j.kuipers63@chello.nl

Trainingen Veldtraining, ijstraining

Categorieën Junioren B t/m Senioren

Dionne Gaffel

Dionne Gaffel

Telefoonnummer 0299-430855

Email rgaffel@quicknet.nl

Trainingen Veldtraining, skeelertraining, ijstraining

Categorieën Pupillen t/m Junioren C

Veronique de Jong

Veronique de Jong

Telefoonnummer 06-44145910

Email vmedejong@hotmail.com

Trainingen Veldtraining, ijstraining

Categorieën Pupillen t/m Junioren C

Demi van Schagen

Demi van Schagen

Telefoonnummer 0299-422827

Email demivschagen@hotmail.com

Trainingen Veldtraining, ijstraining

Categorieën Pupillen t/m Junioren C

Olof Huizink

Olof Huizink

Telefoonnummer 06-55994910

Email olof99@planet.nl

Trainingen Skeelertraining, ijstraining

Categorieën -

Marinus Seijts

Marinus Seijts

Telefoonnummer 06-13611729

Email mseijts@hotmail.com

Trainingen Veldtraining, duintraining, ijstraining

Categorieën Marathonselectie en/of gevorderden, Trimmers/Toerschaatsers

Bart Seijts

Bart Seijts

Telefoonnummer 06-45316406

Email Bart_seijts@hotmail.com

Trainingen Veldtraining, ijstraining

Categorieën Trimmers/Toerschaatsers

Ronald Kalteren

Ronald Kalteren

Telefoonnummer 06-53592749

Email r.kalteren@quicknet.nl

Trainingen Veldtraining

Categorieën Masters, Trimmers/Toerschaatsers